Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Primi Denti

( ilość produktów: 3 )

 Seria Primi Denti : Dorastanie z Curasept Na każdy etap rozwoju Twojego dziecka Curasept ! 
Ząbkowanie jest procesem biologicznym, który wyznacza ważny moment w życiu naszych dzieci. Każdy etap jest kluczowy, każdy ma swoje zadanie do wykonania. CURASEPT jest z Tobą w każdym czasie. Dzięki działaniom badawczorozwojowym, Curasept jest najlepszym rozwiązaniem w każdym momencie rozwoju stomatologicznego Twojego  dziecka.  Produkty Curasept są dostosowane do każdego etapu rozwoju i potrzeb  Twojego dziecka, ponieważ każdy wiek przedstawia inne problemy. Szeroka gama produktów Curasept zadba o Twój uśmiech od 0 do 100 lat. Curasept oznacza niezawodność i troskę. CURASEPT, MOCNE I ZDROWE ZĘBY OD DZIECIŃSTWA! 
Naturalne miejscowe środki znieczulające są dobrze tolerowane i nie powodują skutków ubocznych. Higiena jamy ustnej jest najważniejsza od wyrżnięcia się pierwszego ząbka, dlatego też używaj odpowiednich past i szczoteczek do zębów. Szczególnie istotna jest profilaktyka fluorowa od sześciu miesięcy do sześciu lat, która powinna być przeprowadzana z pastą do zębów zawierającą co najmniej 1000 ppm fluorku. Specjaliści zalecają mycie zębów nie mniej niż dwa razy dziennie z ilością pasty z fluorem wielkości ziarenka groszku.
Po ukończeniu szóstego roku życia zalecana ilość fluoru w paście do zębów to co najmniej 1000 ppm. Zaleca się mycie zębów co najmniej dwa razy dziennie „klasyczną” dawką pasty do zębów. Każda pasta do zębów ma współczynnik RDA (Współczynnik Ścieralności Pasty) - określa on ścieralność pasty. Specjaliści zalecają stosowanie pasty z niskim współczynnikiem RDA(poniżej 50), aby nie uszkodzić szkliwa.


CURASEPT PRIMI DENTI
ZĄBKOWANIE może powodować u dziecka duży dyskomfort.

Problemy miejscowe:
? Zapalenie dziąseł
? Ból dziąseł
? Nadmierne ślinienie

ŻEL NA ZĄBKOWANIE CURASEPT PRIMI DENTI przynosi ulgę bez konieczności stosowania środków miejscowo znieczulających, cukru albo alkoholu. Dzięki wyjątkowemu połączeniu naturalnych składników pochodzących z nagietka, malwy i kwasu hialuronowego CURASEPT PRIMI DENTI szybko łagodzi ból dziąseł i podrażnionej błony śluzowej, przyspiesza proces gojenia oraz zmniejsza obrzęk podrażnionej błony śluzowej. Dzięki miękkiemu, silikonowemu włosiu
SZCZOTECZKA MASUJĄCA DZIĄSŁA CURASEPT PRIMI DENTI łagodzi objawy ząbkowania. Jej wyjątkowy kształt nie tylko pozwala masować dziąsła, ale także czyści ząbki dziecka.

pixel