Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szczoteczki Curaprox

Bardzo często zdarza się, że szczoteczka do zębów  jest niewłaściwie dobrana: za duża, zbyt gruba lub zbyt twarda. To samo można powiedzieć o często polecanych szczoteczkach średniej twardości tzw. „medium”, które w rzeczywistości są szczoteczkami twardymi, w dodatku z nylonowym włosiem które jest bardzo ostre i bardzo niebezpieczne dla naszych zębów i przyzębia.

Twarda szczoteczka vs miękka szczoteczka Curaprox

 

To samo dotyczy szczoteczek dla dzieci. Nie zwracamy uwagi na jej jakość, a na to, czy jest łada. Wybieramy te z księżniczkami lub innymi bohaterami bajkowymi. Włosie szczoteczki to drugorzędna sprawa. A prawda jest taka, że wybieramy twarde, które bardzo często ranią i uszkadzają delikatne dziąsła naszych pociech.

Należy zwracać uwagę na powierzchnię czyszczącą szczoteczki. Jej włosie powinno  być miękkie.
Idealnymi szczoteczkami są supermiękkie szczoteczki o małej główce lub miękkie szczoteczki jednopęczkowe. I właśnie takie szczoteczki polecamy używać.

Szczoteczki Curaprox spełniają wszystkie warunki dobrej szczoteczki. Ich główka jest mała, więc dociera w miejsca nawet trudno dostępne. Dzięki dużej ilości włosków na główce doskonale i  gruntownie usuwa płytkę nazębną.  Jest to perfekcyjne narzędzie do właściwej, domowej higieny jamy ustnej. Idealna dla osób ceniących delikatność w  pielęgnacji zębów i dziąseł.
Jedną z cech wyróżniających szczoteczki Curaprox od innych jest włosie szczoteczki. Jest to włosie Curen, które nie robi się sztywne pod wpływem wilgoci, dzięki czemu zachowuje swą naturalną delikatność i miękkość.

 

Dlaczego miękka szczoteczka Curaprox czyści lepiej i bezpieczniej?

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel