Darmowa dostawa od 150,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Superduo czyli zestaw Curoprox CS 5460 plus CPS

Mind the gap!
Takie ostrzeżenie możemy spotkać w londyńskim metrze. Uważaj na szczelinę między peronem a pociągiem!


Mind the gap to teraz również hasło, towarzyszące nowej kampanii Curaprox.
Luki o których mówimy w naszej kampanii, to:
- anatomiczne luki – miejsca miedzy dziąsłem a zębami, oraz szczeliny między zębami
- luki w naszej wiedzy, dotyczące przyczyn powstawania chorób, takich jak: zapalenie dziąseł, zapalenie tkanek wokół implantu, oraz niewiedza na temat rzeczywistych skutków chorób, które mogą prowadzić do ataku serca czy udaru,
- brak zainteresowania profilaktyką, motywacją oraz opieką stomatologiczną.
I właśnie te luki powinny zostać wypełnione wiedzą i umiejętnościami.
 


Każdy bohater ma swojego partnera. Nasza szczoteczka do zębów Curaprox CS 5460 już sama w sobie jest bohaterem! Posiada 5460 ultra cienkich włókien, które z delikatną siłą usuwają osad z powierzchni zębów i linii dziąseł nie uszkadzając ich.
Ale jak wiemy, nawet ona nie jest w stanie w 100% wyczyścić naszych zębów. Powierzchnia, która w dalszym ciągu pozostaje nieumyta, to aż 30%!

szczoteczka pozostawia 30% nieumytego zęba
Co więc zrobić z miejscami, do których nie dociera szczoteczka? Nić dentystyczna trudno dociera do przestrzeni zębów trzonowych, a na dodatek może ranić dziąsła. I tu pojawia się partner naszego bohtera, a jest nim szczoteczka międzyzębowa Curaprox CPS prime.

Szczoteczka międzyzębowa jest łatwiejsza i bardziej przyjemna w użyciu od nici dentystycznej oraz zdecydowanie skuteczniejsza.
Tylko używanie szczoteczki Curaprox CS 5460 wraz ze szczoteczką międzyzębową CPS prime, zapewni Ci 100% satysfakcji i pewności, że Twoje zęby są dokładnie umyte.

Dlatego dla 100% pewności higieny jamy ustnej przejdź na SUPERDUO!

Zestaw SUPERDUO to super tandem - szczoteczka Curaprox CS 5460 plus szczoteczka międzyzębowa CPS prime.
70+30=100! Tylko z tym zestawem możesz mieć 100% pewności, że utrzymasz swoje zęby w należytym zdrowiu i zapewnisz pełną higienę jamie ustnej!

Nie martw się, jeśli nie wiesz, jak używać szczoteczki międzyzębowej, To bardzo proste:
 - wprowadź pod kątem szczoteczkę międzyzębową do przestrzeni międzyzębowej, koniec szczoteczki ustaw ukośnie do osi zęba i ostrożnie wsuń pod odpowiednim kątem, aż do punktu środkowego zęba,
- umieść  szczoteczkę pod kątem prostym, bez pchania jej dalej, przesuń tak, aby szczoteczka była prostopadła do osi zęba,
- teraz poruszaj szczoteczką do środka i na zewnątrz – wprowadź i wycofaj i ZROBIONE!

jak używać szczoteczek międzyzębowych Curaprox
Pamiętaj! Mycie zębów szczoteczką międzyzębową raz dziennie wystarczy, by uchronić Cię przed zapaleniem dziąseł i nieświeżym oddechem.

 


Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel